9 stycznia 2017

O nas

Business&Sport Group to firma łącząca świat biznesu i sportu. Głównym obszarem działalności są usługi z zakresu PR i marketingu, świadczone przez agencję Projekt Komunikacja. Realizujemy własne, niestandardowe pomysły, wykraczające poza szablonowe rozwiązania. Nasz zespół posiada szerokie kompetencje poparte kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze szeroko pojętej komunikacji, zdobywanym na różnych szczeblach i stanowiskach w wielu agencjach oraz firmach. Znamy specyfikę działalności niemalże wszystkich segmentów rynku i branż, z powodzeniem realizowaliśmy wiele projektów PR i kampanii komunikacyjnych.

Odpowiadając na rosnące oczekiwania rynku, a także potrzeby startupów i małych firmy uruchomiliśmy usługę skierowaną właśnie do tego segmentu. WypromujBiznes.pl to oferta dla startupów, nowo powstających firm oraz przedsiębiorstw, które chcą stworzyć lub zmienić swoją dotychczasową identyfikację wizualną.

Swoje doświadczenie PRowo-marketingowe wykorzystujemy również w sporcie. Posiadamy bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze projektów lokalnych oraz międzynarodowych. Specjalizujemy się w doradztwie marketingowym, działaniach PR/Media Relations, badaniach marketingowych, strategiach komunikacyjnych dla klubów, związków i organizacji sportowych.

Zajmujemy się również rekrutacją pracowników niskiego i średniego szczebla. Wspomagamy również procesy zarządzania kadrą pracowników, a w razie potrzeby przeprowadzamy szkolenia z zakresu przeciwdziałania anomii pracowniczej, budowania etosu pracowniczego, wprowadzania programu wspierania pracowników (EAP), efektywnego wykorzystania potencjału pracowniczego.

W skład Business&Sport Group wchodzą:

  • Projekt Komunikacja – agencja PRowo-marketingowa;
  • WypromujBiznes.pl – usługi marketingowego dla starupów i firmy z sektora MSP;
  • Projekt HR – rekrutacja pracowników;
  • Poligrafia-Usługi – drukarnia;
  • Sports Coffee –  pierwsza w Polsce kawa dla sportowców;
  • Wysportowani-Portal-Kolarski.pl – wiodący portal na temat kolarstwa.