9 stycznia 2017

O nas

Business&Sport Group to firma łącząca świat biznesu i sportu. Głównym obszarem działalności są usługi z zakresu PR i marketingu, świądczące przez agencję Projekt Komunikacja. Realizujemy własne, niestandardowe pomysły, wykraczające poza szablonowe rozwiązania. Nasz zespół posiada szerokie kompetencje poparte kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze szeroko pojętej komunikacji, zdobywanym na różnych szczeblach i stanowiskach w wielu agencjach oraz firmach. Znamy specyfikę działalności niemalże wszystkich segmentów rynku i branż, z powodzeniem realizowaliśmy wiele projektów PR i kampanii komunikacyjnych.

Odpowiadając na rosnące oczekiwania rynku, a także potrzeby starupów i małych firmy urchomiliśmy usługę skierowaną właśniego do tego segmentu. WypromujBiznes.pl to oferta dla startupów, nowo powstających firm oraz przedsiębiorstw, które chcą stworzyć lub zmienić swoją dotychczasową identyfikację wizualną.

Swoje doświadczenie PRowo-marketingowe wykorzystujemy również w sporcie. Posiadamy bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze projektów lokalnych oraz międzynarodowych. Specjalizujemy się w doradztwie marketingowym, działaniach PR/Media Relations, badaniach marketingowych, strategiach komunikacyjnych dla klubów. związków i organizacji sportowych.

W skład Business&Sport Group wchodzą:

  • Projekt Komunikacja – agencja PRowo-marketingowa
  • WypromujBiznes.pl – usługi marketingowego dla starupów i firmy z sektora MSP